עלינו

ReStat מחקר ויעוץ עסקי נוסדה בשנת 2009.שני השותפים המייסדים הם:
חן גולדברג
BA בכלכלה וניהול (טכניון)
MA בחקר ביצועים וסטטיסטיקה (אונ' ת"א)
תחומי התמחות:
- מחקר עסקי
- מחקר אמפירי
- ניתוח כלכלי
- הערכה פיננסית
בעל ניסיון של יותר מ-10 שנים בתחום היעוץ העסקי.
   קינן ממן
רואה חשבון, cpa (חיפה)
MBA בהתמחות מימון (אונ' ת"א)
תחומי התמחות:
- יעוץ מימוני
- הערכות שווי וניתוחים פיננסים


בעל נסיון של כ-10 שנים בתחום היעוץ העסקי.
מרצה במרכז האקדמי כרמל


כגוף מייעץ, מושתתת פעילותה של ReStat על תפישה הוליסטית ורחבה, אשר גורסת כי ההצלחה העסקית היא פועל יוצא  של מחקר מעמיק ומושכל של הסביבה העסקית, הפנים-ארגונית והחיצונית כאחד.
לנוכח גישה זו, חברו ב-ReStat אנשי מקצוע מתחומים שונים ומגוונים, מתוך מטרה לסייע ולאפשר לכל עסק לזהות ולהגדיר מטרות עסקיות ולהשיגן בצורה הטובה ביותר.
השילוב הייחודי של מומחיות מולטי-דיסציפלינרית, תוך מיצוי הידע והניסיון הנרחבים של הצוות המקצועי, מהווים את התשתית באמצעותה מספקת ReStat מגוון נדיר של פתרונות עסקיים וניהוליים.
על מנת לפתח ולייעל את כלי המחקר, המהווים גורם כה חשוב בפעילותה, פועלת ReStat כל העת לעדכן ולשפר את כלי המחקר העומדים לרשות צוותה.
במסגרת זו מקיימת ReStat קשר רציף עם האקדמיה וגורמים עסקיים במסגרת מחקרים שונים אשר עורכים אלו, למטרות אקדמיות ועסקיות כאחד.

קשר זה מתבטא בסיוע בניסוח והבנייה של שיטות המחקר, איסוף המידע, ניתוחו ועריכתו.
המחקרים להם שותפה ReStat מתפרשים על פני טווח רחב של תחומים, החל בשוק ההון, דרך מחקרי שוק, סקרי צרכנות וצרכנים וכלה במחקרים פנים-ארגוניים.
ככזה, מסייע המחקר להרחיב ולמטב את הידע העסקי שנצבר ב- ReStat , תוך פיתוח יכולות האבחנה והניתוח המושכלים של תהליכים ומגמות בשווקים, בטכנולוגיה ובקרב קהל הצרכנים.
ידע זה, כמו גם המומחיות, המקצועיות  והשירות היעיל, שימש לא אחת לצורך כתיבת חוות דעת מקצועיות הקשורות לתחומי ההתמחות והעיסוק של הצוות ב-ReStat. מסמכי עמדה אלה ניתנו במגוון של תחומים, כאשר הבולטים שבהם הם בתחומים הבאים:
  • נושאים פיננסים ודיני החשבונאות
  • ניתוחים כלכליים
  • מגמות שוק
  • ניתוחים בשוק ההון
  • מתודולוגיות סטטיסטיות ומחקר והסקה סטטיסטיים
  • מימון
לרשות ReStat עומד ניסיון נצבר של מעל עשור בעריכה מקצועית של חומרים מילוליים, סיכומם והצגתם באמצעות שימוש במגוון כלים ולמטרות שונות ומגוונות.